O mnie

Od 1989 roku pracuję w swoim fachu

Stolarką zajmuję się od czasów szkoły. Poznałem tą profesję od podstaw zaliczając poszczególne stopnie edukacji zarówno w kraju, jak i za granicą poznając również obce techniki oraz standardy.
Przez 22 lata pracowałem w stolarniach jako wykwalifikowany specjalista.
W 2013 roku dysponując ogromnym już doświadczeniem oraz nieustającą pasją do konstruowania i wdrażania własnych innowacji w tworzeniu wszelkiego rodzaju mebli, otworzyłem własną firmę.

To Foreigns

We can also speak in (English UK)

If you have got any questions, or you want to arrange an appointment for your measurement and design totally free of charge (within Bydgoszcz)
call me At +48 660 065 921

Moja oferta

W ofercie znajdziecie Państwo zabudowy wnęk z systemami drzwi uchylnych, przesuwanych i łamanych, nowoczesne komody z szufladami z miękkim domykiem, meble kuchenne nowoczesne i stylowe, meble do sypialni i do salonu, lady sklepowe, recepcje do hoteli, do firm produkcyjnych, do salonów fryzjerskich jak również inne usługi, wycinanie łuków, skosów i oklejanie wykończeniowe wąskich płaszczyzn obrzeżem PCV, ABS i HPL.

W pełni współpracuję z klientem, każde zamówienie traktując indywidualnie. Praca podzielona jest na etapy:

  1. Pomiary wykonuję na miejscu u klienta, następnie doradzam odpowiednie materiały rozwiązania techniczne oraz wykonanie.
  2. Kolejny krok to przygotowanie wizualizacji i wyceny zamawianych mebli.
  3. Przygotowanie mebli na warsztacie.
  4. Dowóz do klienta i fachowy montaż.

Jeśli macie Państwo pytania proszę śmiało dzwonić, z przyjemnością doradzę.

660 065 921

Mogę zaprojektować i wykonać dowolne meble, dostosowane do potrzeb klienta i warunków zabudowy, również z projektu klienta.
Profesjonalnie i terminowo wykonuję wszelkie usługi stolarskie.
Posiadam profesjonalny i nowoczesny sprzęt oraz zaplecze techniczne do wykonywania mebli.

Podstawową zasadą, której przestrzegam w zakładzie jest: punktualność, słowność i pełne zadowolenie klienta. Oferuję kompleksową usługę – od fachowego doradztwa i pomiarów, przez profesjonalne wykonanie i montaż.
Najgorsze co może Państwa u mnie spotkać? To poprawne wymówienie nazwy mojej firmy :-)

Zapraszam do galerii, znajdują się tam zdjęcia wybranych realizacji.